Rozwój projektu zależy od wsparcia finansowego Czytelników.
Dziękujemy za każdą wpłatę.
Przejdź do strony zbiórki!

„Będziesz wisiał...”

6 kwietnia na stronie

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-04-06/deputownay/?ref=slider

pojawił się artykuł rozpoczynający się słowami: 

„Ławrow to przestępca wojenny, taki sam jak hitlerowski minister spraw zagranicznych Ribbentrop. Powiesimy go na tym samym sznurze, na którym zawisł Ribbentrop w Norymberdze – powiedział w programie „Dzień na Świecie” w Polsat News Ilja Ponomariow, były deputowany do rosyjskiej Dumy Państwowej.”

16 września 2021 roku, podczas obrad Sejmu w temacie ówczesnego stanu polityki zdrowotnej, głos zabrał m. in. Grzegorz Braun. Media propagandowe  „skróciły” jego wypowiedź do słów skierowanych do ministra Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał, jak…” Jednocześnie wzywały do społecznego potępienia posła i prawnego ukarania go przez sąd, za groźby  karalne. Marszałek Witek i sam minister Niedzielski złożyli doniesienia, które Prokuratura ostatecznie odrzuciła. Mało kto zna całość wypowiedzi posła Brauna. Telewizje propagandowe ograniczyły swój przekaz jedynie do wspomnianych słów. Poznajcie zatem, drodzy Czytelnicy stenogram tego wystąpienia. Grzegorz Braun:

„Szczęść Boże wszystkim ciężko pracującym, uczciwym medykom, wszystkim cierpiącym pacjentom. Oby  nikt nie stawał na ich drodze do lekarza, by ta dziedzina naszego życia pozostawała w minimalnym stopniu, jeżeli w ogóle upolityczniona, oby tajemnica lekarska była szanowana. Tymczasem niech Pan Bóg ma nas w swojej opiece, póki za tę dziedzinę aktywności naszego państwa odpowiada człowiek zajmujący miejsce w tej ławie (wskazuje na min. Niedzielskiego), niestety nie ławie oskarżonych, ławie rządowej. Akt oskarżenia, mam nadzieję, że przed Trybunałem, kiedy wróci Rzeczpospolita z cała mocą i majestatem, ten akt oskarżenia będzie zawierał informację o stu kilkudziesięciu, a zegar tyka, tysiącach zgonów nadmiarowych. Będzie zawierał informację o tym, ze o jedną trzecią wrosła w ciągu roku liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży. To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne, są zbrodniarzami. Zbrodniarze wojenni, w kategoriach norymberskich, to nie koniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylicę i spychają do dołu z wapnem, w Palmirach, czy w Katyniu. To, w myśl Kodeksu Karnego, ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną, a giną masowo. Wy (dop. ministerstwo) tego w ogóle nie badacie, wy nie odpowiadacie na pytania nadsyłane do was, wy nie wiecie, bo być może w ogóle nie to jest waszym celem. Ja zapytam tylko o NOP-y (dop. niepożądane odczyny poszczepienne), których jedna trzecia – w Stanach Zjednoczonych, bo tam są jeszcze jacyś badacze – to poronienia…” W tym momencie marszałek Witek przerwała, ze względu na kończący się czas  wystąpienia – 2 minuty. Schodzący z mównicy poseł, grożąc palcem ministrowi Niedzielskiemu, wypowiedział do niego słowa: „Będziesz pan wisiał, jak wróci Polska, będziesz pan wisiał”. 

Nic więc dziwnego, że wobec takiego kontekstu wypowiedzi prokuratura umorzyła śledztwo. Działania dyscyplinujące podjęła jednak marszałek Witek. Z jej inicjatywy poseł Braun został pozbawiony części uposażenia i diet poselskich na okres sześciu miesięcy. Łącznie to kwota ok 50 000 zł. Jak trzeba być głupim, aby nie przewidzieć konsekwencji takich działań. Może to zachowanie wynika jednak z przekonania rządzących się Polską, że już cały naród jest pod butem i mogą robić, co chcą, bez jakichkolwiek konsekwencji? W każdym razie ta decyzja spotkała się z szerokim społecznym niezadowoleniem. Na portalu

www.zrzutka.pl/caj6fn

ogłoszono zbiórkę pieniędzy na wyrównanie utraconego wynagrodzenia. Poseł odmówił przyjęcia zebranych środków, ale stanowiło to dla niego impuls do uruchomienia projektu „Norymberga 2.0”. Zbierane pieniądze trafiają na konto Fundacji Osuchowa, która wspiera projekt. Stan na dzień 7 kwietnia 2022 roku – 494 370 zł.

Cóż to za projekt i czego dotyczy? Pełną wiedzę zdobędziecie Państwo na stronie https://norymberga2.pl/.

Fundacja Osuchowa finansuje działalność powołanej z inicjatywy posła Brauna i współpracujących z nim osób Poselskiej Komisji Śledczej, której zadaniem jest rzetelne i profesjonalne pod względem prawnym, gromadzenie dokumentacji procesowej, niezbędnej do wszczęcia postępowań wobec osób, które podczas ogłoszonego stanu pandemii covidowej, nadużywały swoich stanowisk do wymuszania na społeczeństwie zachowań niezgodnych z polskim porządkiem prawnym, dokonywały nadużyć, zaniechań lub innych działań, które doprowadziły do śmierci ponad 150 000, a na chwilę obecną może już ponad 200 000 osób, z powodu ograniczeń w dostępie do opieki medycznej. Taka jest liczba nadmiarowych zgonów, a być może będzie jeszcze większa. Nikt nie wie, jaka będzie ilość ofiar, nikt nie zna skutków eksperymentu medycznego „szczepionka covid”. Działania rządu noszą znamiona ludobójstwa. Stąd nawiązanie w nazwie projektu do procesów norymberskich. Kto wie jaka jeszcze będzie rzeczywista liczba ofiar, które utraciły zdrowie lub życie ramach projektu szczepień, tak promowanego przez media, a wspieranego autorytetem ministra zdrowia, a raczej , jak mówią niektórzy – „Ministra Choroby i Nagłej Śmierci”? Dziś tylko prosty przykład. W Karcie Zgłoszenia Niepożądanego Odczynu Poszczepiennego (NOP) – wzór do pobrania na stronie rządowej file:///C:/Users/PC/Downloads/Karta_zg%C5%82oszenia_NOP_-_edycja.pdf 

należy podać podać m. in. serię, datę ważności i numer dawki. Zapytajcie zaszczepionych, czy taką informację dostali. Wzięliście udział w eksperymencie? Sprawdźcie, czy sami macie takie dane. To dlatego propaganda medialna mówiła o „bezpiecznych szczepionkach”! Statystyki ich nie pokazywały! To jedno wielkie kłamstwo przez zaniechanie gromadzenia danych badawczych! Panie Niedzielski, nie zasługuje pan na Trybunał? To tylko drobna część pana działań, lub ich braku. 

Kończąc ten artykuł natrafiłem na bieżącą audycję pana Marcina Roli, Redaktora Naczelnego telewizji internetowej wrealu24.tv, głównego inspiratora stworzenia niezależnej platformy medialnej banbye.pl. Tworząc tekst pisany jest bardzo trudno przekazać osobiste emocje. Obejrzyjcie ten program o tytule: „Kto odpowie za ludobójstwo Polaków? Czy chcemy mieć jeszcze Państwo? Tam dopiero znajdziecie emocje! https://banbye.com/watch/v_wjF2hFYTUjmT

Szacunek Panie Marcinie!

Zgłaszajcie dowody bezprawia na stronie: https://norymberga2.pl/

Kliknij w przycisk poniżej aby przeczytać o naszej polityce prywatności.