Rozwój projektu zależy od wsparcia finansowego Czytelników.
Dziękujemy za każdą wpłatę.
Przejdź do strony zbiórki!

Konferencja prasowa w Sejmie – fałszywe testy

„Chcieliśmy powiedzieć o kolejnej sytuacji, kiedy historia przyznaje nam rację. Kiedy po wielu miesiącach wyzwania nas od „szurów antynaukowych”, od negacjonistów, rząd oficjalnie przyznaje, że wyniki testów PCR są w dużej mierze fałszywie dodatnie(…). Żeby nie przekręcić, zacytuję doktora Basiukiewicza: dla PCR wykonanego przesiewowo u bezobjawowych 8 na 9 przypadków fałszywych, podczas fal – od 3 do 6 przypadków na 10 było fałszywych(…) To jest 85 do 91 procent testów PCR i 53 do 63 procent testów antygenowych było fałszywych. (…) to znaczy, że większość tych przypadków to była zwykła iluzja statystyczna!”
Namawiam gorąco. Jeżeli możliwe, obejrzyjcie tę konferencję prasową w całości. Poproście kogoś bliskiego, aby umożliwił Wam dostęp do internetu. W jej trakcie pada wiele ważnych stwierdzeń. Nie mamy na tę chwilę możliwości przytoczenia całości. Być może w przyszłości będzie inaczej. Zależy to tylko od Waszego wparcia dla naszego projektu!. Przekaz z tej konferencji prasowej w Sejmie nie został pokazany w żadnej z telewizji propagandowych! Skąd ludzie mają o tym wiedzieć!? Te dane potwierdza na swoim profilu Bartosz Arłukowicz. Dwa lata ludzie, którzy o tym informowali wyzywani byli od „płaskoziemców”, „foliarzy”, „antyszczepionkowców”. Zastanówcie się kto i kiedy przekazuje Wam prawdę.

Panie Arłukowicz, skandalem to jest pana wpis i pana zachowanie przez ostatnie dwa lata! Popierał pan propagandę pandemiczną na każdym kroku! Tylko niech pan nie mówi, ze nie wiedział! Trzeba było sprawdzić!

Jak zniknięcie grypy pomogło stworzyć fałszywą pandemię?

Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych Państwowego Zakładu Higieny, a właściwie jego

Pracownia Monitorowania i Analizy Sytuacji Epidemiologicznej na stronie

http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

prezentuje cotygodniowy raport zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę w Polsce. Wyniki spisywane są od ponad 20 lat i prezentowane również w formie wykresu dla ostatnich 5 lat. Wykresy obejmują okres od września do końca sierpnia następnego roku. Zaczynamy od lat 2019/2020. 

Czerwona pionowa kreska to marzec 2020 roku, czyli początek „pandemii”. 4 marca odnotowany jest pierwszy przypadek covida w Zielonej Górze, a 20 marca Morawiecki wprowadza pierwsze obostrzenia pandemiczne. Od tego momentu „przestajemy” chorować na grypę. Chorujemy na covid. Seledynowe pole to grypa. Teraz 2021 rok. Dalej nie chorujemy na grypę! 

I nadchodzi 2022 rok. Czarna kreska to „koniec pandemii”. Grypa wraca na swoje miejsce. Skomentujcie to sami. Dane te znane były rządzącym się Polską od początku „pandemii”. Słyszeliście coś o tym w głównych mediach?

Łukasz Szumowski – maseczkowa hipokryzja rządzących

Jak to jest z tymi maseczkami. Prześledźmy tok zachowań byłego ministra zdrowia, a obecnie dyrektora Narodowego Centrum Kardiologii. Warto nadmienić, że kieruje tam Centrum Zaburzeń Rytmu Serca. 

26 lutego 2020 roku redaktor RMF przeprowadza z nim wywiad na żywo. To początek zarazy. 

Redaktor:

-Jak już będzie ten koronawirus, to czy mamy wpadać w panikę?

Szumowski:

-Nie, nie. Pamiętajmy, że wręcz eksperci mówią – 80% przebiega w sposób łagodny lub wręcz bezobjawowy. 80% zachorowań.

Redaktor:

-(…)Umiera w tej chwili na grypę w Polsce i umarła już duża grupa ludzi. Czy maseczki pomagają?

Szumowski:

-One nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem. One nie zabezpieczają przed zachorowaniem. (…) Naprawdę nie pomagają.

Redaktor:

-To dlaczego ludzie je noszą?

Szumowski:

-Nie wiem. Kiedyś w Chinach i całym świecie azjatyckim noszono je głównie z powodu smogu. (…)Natomiast WHO nie zaleca. 

Źródło:

https://www.rmf.fm/movies/show,4689.html 

Tego samego dnia opublikowane zostaje Rozporządzenie Rady Ministrów, które w punkcie 25 wprowadza nakaz zasłaniania ust i nosa. Minister zostaje ponownie wezwany do tablicy 14 kwietnia 2020, do tej samej stacji.

Redaktor:
-Od tego czwartku, od pojutrza będziemy musieli wychodzić z zasłoniętą twarzą. Albo maseczki- ja to rozumiem – albo szaliki, chustki są o.k.?
Szumowski:
-Tak oczywiście. To jest kwestia zasłonięcia nosa i twarzy. Czy komin, czy szalik, apaszka, bawełniana maseczka uszyta z czegokolwiek. Ja rekomenduję takie właśnie produkty. Te maseczki chirurgiczne potrzebne są bardziej w szpitalach, więc starajmy się, aby tam trafiły.
Redaktor:
-Panie ministrze, półtora miesiąca temu w studiu RMF mówił pan: „maseczki nie pomagają, nie chronią przed zakażeniem”, a kiedy pytałem po co ludzie je noszą, odpowiedział pan: „nie wiem”.
Szumowski:
-I tutaj się nic nie zmieniło. Maseczki nie chronią przed zakażeniem. Wtedy nie mieliśmy wirusa w populacji w takiej ilości, jak teraz. (…)Patrząc na to, co nasi sąsiedzi robią, oni w mniej więcej w podobnej ilości wirusa w populacji wprowadzają podobne obostrzenia.
Mijają dwa lata. Oto cytat z dnia 9 lutego 2022 r., ze strony:https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-ustrzyki-dolne/wydarzenia/108346,Poszukiwany-mezczyzna-robil-zakupy-bez-maseczki.html 

„Każdego dnia, ustrzyccy policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy naszego powiatu oraz turyści odwiedzający Bieszczady, stosują się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Systematycznie kontrolują placówki handlowe i zwracają uwagę na osoby, które lekceważą obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych.” 2 marca 2022 r. dochodzi do interwencji poselskiej Grzegorz Brauna w Narodowym Centrum Kardiologii, w związku z wejściem w życie obowiązku „szczepień” dla pracowników medycznych. Interwencja jest wynikiem wniosku jednego z pielęgniarzy Instytutu, któremu z racji braku przyjęcia eksperymentalnego preparatu groziła utrata zatrudnienia. Całość interwencji do obejrzenia na stronie: https://banbye.pl/watch/v_VkDXom7ZMN9r

, z której pochodzą również poniższe zdjęcia.

To moment wejścia posła Grzegorza Brauna do gabinetu dyrektora. Jak łatwo zauważyć – jedna osoba zakłada maseczkę, pozostali, łącznie z dyrektorem Szumowskim są bez maseczek. Już po chwili…

… zakładamy maseczki, bo filmują!

A Ty stosujesz się do reżimu maseczkowego? Zastanów się. Robisz to dla zdrowia innych, czy dla polityków, którzy sami mają to głęboko… , a używają rozporządzeń do pozbawiania obywateli wolności wyboru?

A tymczasem w mediach propagandowych...

No to przeczytaj, co na temat „maseczek” (dlaczego w ogóle używane jest zdrobnienie? może grypka? może covidek? może pandemijka? – toż to takie sympatyczne, nic nie znaczące  zdrobnienie – NIE! – to zwykły namordnik!) pisze na swoich stronach WHO – Światowa Organizacja Zdrowia, na którą powołują się rządzący się w Polsce. 

Mamy marzec 2020 roku. Medyczna szczekaczka propagandowa portalu  onet.pl pisze:. 

https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/jak-sie-chronic,czy-maseczki-ochronne-zabezpiecza-mnie-przed-koronawirusem-,artykul,22928941.html?utm_source=www.medonet.pl_viasg_medonet&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs

Autor – Tatiana Naklicka, data publikacji: 17.03.2020, 18:43

„Maseczek nie powinny nosić osoby zdrowe, ponieważ narażają się nie tylko na zarażenie koronawirusem, ale również innymi drobnoustrojami. 

Z kolei półmaski są oznaczone według klasy: FFP1, FFP2 oraz FFP3. Ze względu na opór powietrza powinny być często wymieniane, ponieważ między czaszą maski a ustami wzrasta poziom dwutlenku węgla oraz pary wodnej. To również jedna z przyczyn, dla których ludzie zdrowi nie powinni nosić maseczek ochronnych. 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, by maseczki ochronne były noszone jedynie przez osoby, które mają koronawirusa COVID-19 lub osoby opiekujące się pacjentami z objawami koronawirusa. „

I kolejny artykuł..

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,koronawirus–who-podkreslilo-swoje-stanowisko-na-temat-noszenia-masek,artykul,24181537.html

Autor – Marlena Kostyńska, data publikacji: 31.03.2020, 14:15

„Ze względu na epidemię koronawirusa wiele osób sięga po maski ochronne, chociaż nie ma ku temu wskazań. Przedstawiciele WHO zwrócili uwagę podczas poniedziałkowej konferencji, że nie zaleca się noszenia masek ochronnych przez osoby zdrowe, jeśli nie ma ku temu odpowiednich przesłanek. 

Osoby, których nie dotyczy żaden z powyższych podpunktów (dop. red. – nie są chore na covid-19, nie są podejrzane o infekcję SARS-Cov-2 lub nie mają objawów, takich jak kaszel, czy kichanie, lub nie opiekują się chorymi lub podejrzanymi o zachorowanie na covid-19) nie muszą nosić maseczek. 

Dr Mike Ryan, WHO::

„Nie ma dowodów naukowych na to, że noszenie masek przez populację na masową skalę przynosi jakiekolwiek korzyści. Wręcz przeciwnie – są dowody, że nieprawidłowe użycie masek wyrządza szkody. Również Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób nie zaleca noszenia maseczek chirurgicznych przez osoby zdrowe.”

To był rok 2020. Na podstawie takich opinii, a właściwie na podstawie wymuszonych zachowań w innych krajach, rząd wprowadził „namordyzm” na dwa lata. Bez własnej analizy, bez naukowych podstaw badawczych. Dlaczego o tym piszę teraz, gdy maseczkowy nakaz zniknął? Bo nie na zawsze. To tylko jego zawieszenie. 

Z namordnikami był kłopot, bo rozporządzenia nie były w zgodzie z polskim prawem. Setki, jak nie tysiące spraw sądowych zostało rozstrzygniętych na korzyść obwinionych za brak noszenia „maseczek”. Koncerny farmaceutyczne szykują nam jednak znacznie mocniejszą broń dla swoich interesów. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO – o jej genezie, twórcach, obecnych władzach i działaniom w osobnym osobny artykule)

szykuje międzynarodową umowę, która da podstawy prawne do pozbawiania ludzi wolności osobistych, w imię walki z tzw. „nową p(l)andemią”, o której już dzisiaj nadmieniają, że nadejdzie. W 2009 roku WHO zmieniła opis stanu pandemii. Od tego chwili pandemia wystepuje wtedy, gdy w sąsiadujących krajach wystąpi  duży procent zachorowań (nie zgonów, jak kiedyś), nawet bezobjawowych. To było podstawą do obecnego zastraszenia świata. Aż się boję pomyśleć, co ta nowa umowa będzie za sobą niosła. Podpisana będzie jako międzynarodowy traktat, z obowiązkiem wprowadzenia w każdym kraju. Tylko od nas i z prospołecznych źródeł wiedzy będziecie mogli dowiedzieć się, jak przebiegają prace nad uprawomocnieniem ustaleń WHO. Główne media poinformują Was jedynie o fakcie podpisania takiej umowy i obowiązkach z niej wynikających. Nikt nie zapyta Was, czy to słuszne. Nikt z rządzących się wówczas Polską nie zapyta Was o opinię. Nikt nie zrobi w tej sprawie referendum. To „zbyt kosztowne działanie”. Na bezsensowne wydawanie pieniędzy na propagandę covidową pieniądze były. Na pomoc ukraińskim uchodźcom też są. Na referendum nie będzie. Na pomoc dla polskiej, pogłębiającej się biedoty też nie. Oni myślą, że już otrzymali mandat władzy absolutnej, że darowiznami socjalnymi już kupili swoich wyborców. Nie. Ludzie budzą się i to nomen omen właśnie przez wywołany przez nich kryzys pandemiczny. O budzącej się sile Narodu w kolejnych artykułach. Zastanówcie się, czy ta władza rzeczywiście wszystko robi dla Waszego dobra? 

 

Kliknij w przycisk poniżej aby przeczytać o naszej polityce prywatności.